Logo

mercedes vito 2,2 dizel

Број на оглас: 3514266 | Објавен на: 14.02.2020, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes vito 2,2 dizel 280000 km vo odlicna sostojba cena 1300 e tel . 070 999 218 delcevo na bugarski tabli so sedista

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Krume

Потврден огласувач