Logo

Opel astra 17dizel 97god odlicna

Број на оглас: 3514269 | Објавен на: 14.02.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis ima napraveno reg do 9 2020 tel 071355409 cena 999e ima mesto za dogovor

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач