Logo

WV UP 5400 EVRA NOV

Број на оглас: 3514348 | Објавен на: 14.02.2020, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: up!

Година: 2012

Гориво: Бензин

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WV UP 5400 evra Nov komplet servis

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 070624670

Потврден огласувач