Logo

ПЛАЦ ВО СУВИ ЛАКИ

Број на оглас: 3514358 | Објавен на: 14.02.2020, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац за изградба на викендица во викенд место Суви Лаки општина Берово.
Телефон за контакт 075 834 122

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Dragan