Logo

FIAT MULTIPLA 1.6BENZIN 2000GODINA

Број на оглас: 3514404 | Објавен на: 15.02.2020, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Multipla

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.099 €

1.199 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FIAT MULTIPLA SO FULL OPREMA. BENZIN - PLIN. MOTOR ODLICEN. KOLATA RABOTI PERFEKTNO NA BENZIN NA PLIN NE RABOTI TREBA DA SE SMENI KOMPJUTEROT NA PLINOT

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач