Logo

Pecki duvalki MIWE , WISHEY

Број на оглас: 3514446 | Објавен на: 22.05.2020, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Najgolem izbor na polovni pecki duvalki za pecenje beli peciva , burek .
Etazni pecki za leb .

Огласи од: Ruse Komerc

Ruse Komerc

Гевгелија

Станете Премиум член

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ruse Komerc

Потврден огласувач