Logo

Plac vo centat Resen

Број на оглас: 3514528 | Објавен на: 14.02.2020, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 330 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 70 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo centarot na Resen nasproti postata. Kontakt 079250776

 Viki

Потврден огласувач