Logo

Bandasi,Bandazi VW Golf V,VI, Touran,Sharan

Број на оглас: 3514569 | Објавен на: 16.03.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 190 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Procavam bandazi doneseni od Germanija vo super sostojba, so vklucena montaza i balansiranje vo cenata ili prakanje po kargo
Poveke info na telefon 078426006

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач