Logo

hidraulicna presa (krsac)

Број на оглас: 3514615 | Објавен на: 02.04.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


hidraulicna presa (krsac) na betonski plocki ,krsac za dekorativen ukrasen blok
tel 075336274

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач