Logo

Volkswagen Golf 7 Variant

Број на оглас: 3514633 | Објавен на: 20.02.2020, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 12.499 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Golf 7 Variant Ful Oprema 2016god ekstra zacuvan so servisna kniska.Od oprema posedova parking senzori naped i nazat,kamera 360,asistensija na svetlo,navigacija,Radio mp3 usb port,greaci na sedista,greaci na retrovizori,elektrika na stakla,tempomat...Za podetalni informaci na mob.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач