Logo

Pasiven DI BOX (Pyle PDC21) za balanciranje na tonot

Број на оглас: 3514637 | Објавен на: 14.02.2020, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Pasiven DI BOX (Pyle PDC21) so vrsi balanciranje na tonot pomegu bass gitara, solo gitara i sintisajzer koi se povrzani so mikseta.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 user

Потврден огласувач