Logo

Horizontalen bansek / Хоризонтален бансек

Број на оглас: 3514645 | Објавен на: 14.02.2020, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Хоризонтален бансек за разбичување на елементи
-ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (во зависност од димензиите од 1м3/час до 3м3/час )
-најпогоден за производители на палети, елементи за палети, гајби итн.
Договор на лице место за цена.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач