Logo

Iphone 7 plus neverlock

Број на оглас: 3514739 | Објавен на: 20.03.2020, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 7 plus

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 250 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo besprekorna sostojba so nekoa sitna drcotinka neverlock

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 boris

Потврден огласувач