Logo

4x108

Број на оглас: 3514763 | Објавен на: 14.02.2020, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 108

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicni

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 zidan

Потврден огласувач