Logo

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74 KW 7 SEDISTA

Број на оглас: 3514764 | Објавен на: 22.02.2020, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAT OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 7 SEDISTA
PROIZVODENA 10.05.2003
MOTOR 2.0 CDTI 74 KW - 101 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI
KOLATA E VO SOLIDNA SOSTOJBA

Огласи од: SWISS AUTO

SWISS AUTO

CEGRANE
Гостивар

Станете Премиум член

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 SWISS AUTO

Потврден огласувач