Logo

Perskalica 440 L

Број на оглас: 3514773 | Објавен на: 14.02.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam perskalica 440 L ispravna e Uvezena od slovenia

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Alajdin

Потврден огласувач