Logo

Agregat , generator na nafta 40 KW

Број на оглас: 3514774 | Објавен на: 14.02.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Moze da se gleda koga sakate
Barajte na OVOJ BROJ
070-617-536 NESHAT

 Тетово    Општина:Теарце

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач