Logo

Opel zafira 1.9 cdti 2007 god,Full..moze zamena

Број на оглас: 3514779 | Објавен на: 24.02.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 1.9 cdti god 2006.7 so ful oprema reg i zelen karton cela god panorama krov novi gumi cena 3350

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 nedim

Потврден огласувач