Logo

Se izdava stan vo Tetovo

Број на оглас: 3514790 | Објавен на: 14.02.2020, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan vo Tetovo

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Jashar