Logo

Originalen polnac apple za Iphone

Број на оглас: 3514810 | Објавен на: 20.02.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


Polnacot e skros nov nekoristen voopsto

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Apple

Потврден огласувач