Logo

Originalni slusalki za iphone

Број на оглас: 3514812 | Објавен на: 16.02.2020, 00:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Slusalkite se skros novi neotpakovani za iphone 7 pa nagore modeli sto e izleni.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Apple

Потврден огласувач