Logo

Seacka - Masina za seenje tutun

Број на оглас: 3514822 | Објавен на: 14.02.2020, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za seenje tutun - seacka so 5 mali kolca.

cena po dogovor

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач