Logo

VW Polo cross 1.4 Tdi

Број на оглас: 3514835 | Објавен на: 14.02.2020, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Друг модел

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo cross 1.4 Tdi 2006 godina telefon za kontak 076 236 665, Cena po dogovor

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Igor