Logo

GOLF 2 DIZEL REG.....

Број на оглас: 3514839 | Објавен на: 21.02.2020, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1991

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam golf 2 dizel registiran do 09 05 2020 godina

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач