Logo

Se prodava HTC U Play

Број на оглас: 3514922 | Објавен на: 16.09.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: U PLAY

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.000 МКД

6.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo super sostojba, uste e pod garancija..

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 dean

Потврден огласувач