Logo

KORG M3

Број на оглас: 3514996 | Објавен на: 07.04.2020, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 690 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


korg m3 xpanded 256 ram bez nikakov defekt odlicno socuvano so kufer

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач