Logo

IPHONE XR 64GB BLACK KAKO NOV FULL MOBIL SHOP

Број на оглас: 3515037 | Објавен на: 03.04.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: X

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 450 €

470 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPHONE XR 64GB BLACK KAKO NOV FULL MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач