Logo

IPHONE 6S+ 64GB NEVERLOK NO FINGER MOBIL SHOP

Број на оглас: 3515045 | Објавен на: 26.03.2020, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 6S

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPHONE 6S+ 64GB NEVERLOK NO FINGER MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач