Logo

SAMSUNG GALAXY A50 NOVI FULL MOBIL SHOP

Број на оглас: 3515046 | Објавен на: 26.03.2020, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A50

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY A50 NOVI FULL MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач