Logo

OPEL ASTRA G

Број на оглас: 3515056 | Објавен на: 06.04.2020, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


from Switzerland
Acumulator brand new
Atest glass
brand new winter tires
sumer tires
Aluminium bandage BARACUDA
Remus auspuf
Clima
ECOTEC motor
Central key

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Maddox

Потврден огласувач