1 / 7
SCHAFFNER Филтер кондензатор
1 МКД
20.02.2020 12:48

Охрид / Охрид

Се продаваат SCHAFFNER филтри кондензатор со индуктивност и внатрешен отпор.
Монофазни и трофазни, произведени во Швајцарија.

Монофазни
20А FN 660-20/06 - 500ден/парче (3)
16А FN 660-16/10 - 400ден/парче (4)
6А FN 660-6/06 - 200ден/парче (5)
1А FN 660-1/06 - 200ден/парче (2)

Трофазни
20А FN 355-20/03 - 800 ден/парче (2)
36А FN 356-36-24 - 1500 ден/парче (1)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075397280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам