Logo

Ford 3000

Број на оглас: 3515314 | Објавен на: 28.03.2020, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford 3000 uvezen od ch

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Sevxhet

Потврден огласувач