Logo

Kuka vo selo ciflik kocani

Број на оглас: 3515330 | Објавен на: 25.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: S.ciflik

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во село Чифлик во општина Чешиново Облешево куќата се наога на патот на излезот од селото накај село Чешиново со две гаражи една 28 метри квадратни за трактор и друга земјоделска опрема и една помала гаража за возило како и сушини за секаква употреба и помала кујна опремена како живеалиште.Телефон за контакт 078350466 славица

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 Katerina

Потврден огласувач