Logo

Peugeot 406 20hdi 2000god vo izvoredna sostojba

Број на оглас: 3515412 | Објавен на: 31.03.2020, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 406

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 4 novi zimni gumi bez mana

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач