Logo

VOLVO V50, 2,0 136KS 2006 g.Registriran

Број на оглас: 3515563 | Објавен на: 17.09.2020, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V50

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLVO V50, 2,0 136KS 2006 godina.
Extra zdravo I zacuvano vozilo, komplet servisirano I registrirano.
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.

Samo za lugje sto znaat da cenat.

Proverka kade sakate.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач