Logo

Seat altea 20tdi 2005god kako od fabrika

Број на оглас: 3515751 | Објавен на: 30.06.2020, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven 4 novi gumi 078381006 vane konatak reg do 29 4 2021

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач