Logo

Vw polo 1.4

Број на оглас: 3515926 | Објавен на: 26.03.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4 benzin plin so atest dizna sistem mnogu mala potrosuvacka
Pali vozi ekstra cena.. moze zamena

 Xxx

Потврден огласувач