Се продава СТАН
По Договор
15.11.2020 15:09

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Бул.Македонија 36/2-24

Се продава стан во новиот центар ,Кавадарци.
За повеќе информации јавете се на бројот :
075 639 444
Ѓорѓи

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ѓорги Манчев
Потврден огласувач
075639444
Испрати Е-маил до огласувачот