Logo

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3516257 | Објавен на: 03.07.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: DS3

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN DS 3 1.6 HDI UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,FULL OPREMA,REALNI 140.000 KM.SO SERVISNA KNISKA, BEZ ZAMENI,

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач