Logo

Nikon bateria EN-EL 14 nova

Број на оглас: 3516288 | Објавен на: 16.02.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 41 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 25 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova bateria za Nikon EN-EL 14 Blumax

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 adrian

Потврден огласувач