Logo

Opel asta 2.0 dti

Број на оглас: 3516338 | Објавен на: 02.04.2020, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.499 €

1.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra2.0 dti 60 kw 1999 godina vo ehtra sostojba bez nikakva maana tel za kontakt 078 352 070

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач