Logo

PIANO " KEMBLE "

Број на оглас: 3516547 | Објавен на: 26.03.2020, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Ce продава пијано " Kemble " производство од Англија. Пијаното е во одлична состојба, механизам
" SCHWANDER ".
Превозoт ce плаќа од мене.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Piano

Потврден огласувач