Logo

Se prodava stan vo Bogdanci

Број на оглас: 3516548 | Објавен на: 28.09.2020, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 40 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Bogdanci Gevgelija

Цена: 14.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot
Na visoko prizemje kupatilo, kujna posebno i dve sobi, orientacija jug
Na 20km Dojran.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач