Logo

Навлаки за автомобили

Број на оглас: 3516561 | Објавен на: 25.05.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Уневерзални навлаки за седишта во автомобил, достапни во 3 нијанси: црно со црвено/сино/лилјаково.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач