Logo

Seat Leon 1.9 TDI 2002

Број на оглас: 3516613 | Објавен на: 10.07.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €

2.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba,vrede da se vide

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач