Logo

Se prodava vo top sostojba

Број на оглас: 3516887 | Објавен на: 21.11.2020, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S40

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 077791931

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlako

Потврден огласувач