Logo

Prikolka 3 osovini na jastuci

Број на оглас: 3516907 | Објавен на: 04.06.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


bes kapaci 20den kilo za poveke inf na tel:
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач