Logo

Се продава пасивен вуфер "12ka - евтино

Број на оглас: 3516998 | Објавен на: 29.09.2020, 00:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Се продава пасивен вуфер 35х35х40 "12ka Во одлична состојба цена 2,500ден.

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач