Logo

Lupo 1.4 tdi 2004

Број на оглас: 3517303 | Објавен на: 04.04.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.190 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vw lupo 1.4 tdi 2004
55 kw 75 ps
Registracija do 10.2020
Ima klima
Radio
Elektrika na stakla
Mala potrosna 4l na 100 km

Moze zamena

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Semin

Потврден огласувач