Logo

Original celicni badazi 15ki 4x100 za Mini Cooper

Број на оглас: 3517517 | Објавен на: 29.06.2020, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 5.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicni celicni bandasi 15ki 4x100 za Mini Cooper odgovataat I na Toyota.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач